kontakt@met-max.info.pl

607 699 799

502 215 904

502 215 903

Sobota 9:00 - 13:00

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

Knurów, ul. Zwycięstwa 28B

KONTAKT

CZĘŚCI

DOKUMENTY

OFERTA

START

O NAS

 

Jesteśmy firmą funkcjonującą jako Stacja Demontażu Pojazdów. Poza tym prowadzimy skup samochodów nienadających się do dalszej eksploatacji, ze względu na wiek czy powypadkowy stan techniczny. Nasza firma zajmuje się również ZŁOMOWANIEM POJAZDÓW. Skup pojazdu możliwy jest nawet w przypadku kiedy pojazd jest unieruchomiony - jesteśmy bowiem w stanie zapewnić jego transport do stacji demontażu.

 

Prowadzimy również sprzedaż części nowych i używanych do wszystkich marek samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Ich dostępność można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie, za pomocą poczty internetowej lub bezpośrednio z naszej strony za pomocą formularza wiadomości. Dla stałych klientów mamy korzystne rabaty.

 

Bardzo ważna jest dla nas ochrona środowiska, dlatego dbamy o odpowiednie warunki w jakich odbywa się złomowanie i kasacja samochodów, zapobiegając uwalnianiu się toksycznych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie.

Kasacja pojazdów

Kompleksowa i profesjonalna kasacja pojazdów - wystawiamy zaświadczenia. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. 

Sprzedaż części 

W ciągłej ofercie posiadamy nowe i używane części do samochodów wszystkich marek samochodów. Skontaktuj się z nami - chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Skup pojazdów

Skupujemy samochody używane z każdego rocznika. Auta bezwypadkowe i powypadkowe. Dla aut niesprawnych zapewniamy transport. Zadzwoń do nas i dowiedz się szczegółów.

517 772 235

502 215 904

502 215 903

KONTAKT

ZŁOMOWANIE

MYJNIA

START

CZĘŚCI