kontakt@met-max.info.pl

607 699 799

502 215 904

502 215 903

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

Sobota 9:00 - 13:00

Knurów, ul. Zwycięstwa 28B

KONTAKT

CZĘŚCI

DOKUMENTY

OFERTA

START

O NAS

 

Firma MET-MAX działa na rynku jako stacja demontażu pojazdów. Posiadamy wszystkie aktualne zezwolenia wojewody śląskiego na demontaż i złomowanie pojazdów. Prowadzimy również skup samochodów nienadających się do dalszej eksploatacji, ze względu na wiek czy powypadkowy stan techniczny. Skup aut możliwy jest nawet w przypadku pojazdu niesprawnego, bowiem jesteśmy w stanie zapewnić jego transport do stacji demontażu.

 

Zajmujemy się również sprzedażą pełnowartościowych części pozyskanych z rozbieranych samochodów. Naszą ofertę uzupełnia sprzedaż nowych części samochodowych oraz świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej.

 

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu kasacji pojazdów zgodnie z Ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Bardzo ważna jest dla nas ochrona środowiska, dlatego dbamy o odpowiednie warunki w jakich odbywa się złomowanie i kasacja samochodów, zapobiegając uwalnianiu się toksycznych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kasacja pojazdów

Kompleksowa i profesjonalna kasacja pojazdów - wystawiamy zaświadczenia. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. 

Sprzedaż części 

W ciągłej ofercie posiadamy nowe i używane części do samochodów wszystkich marek samochodów. Skontaktuj się z nami - chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Skup pojazdów

Skupujemy samochody używane z każdego rocznika. Auta bezwypadkowe i powypadkowe. Dla aut niesprawnych zapewniamy transport. Zadzwoń do nas i dowiedz się szczegółów.

517 772 235

502 215 904

502 215 903

KONTAKT

ZŁOMOWANIE

MYJNIA

START

CZĘŚCI